Sziasztok! A legtöbb ligában most kezdődött meg a PO, mindenkinek sok sikert! Lássuk mik a lehetőségeink. Zsoltival szétszedtük a match-upokat! #nfl,#fantasy,#magyar, #fumbleforum,#fantasyranking,#week15
Sziasztok! Peti segít kicsit eligazodni, hogy fantasy szempontból hogyan árazzunk és mire számítsunk!
Sziasztok! Alakulnak a Depth chartok! Kirk, Bateman, Mitchell, Smith-Schuster...Van pár érdekes (első számú?) játékos, akikben nehéz látni, hogy mennyire lehet bízni
#amerikaifoci , #egyetemifoci, #nfl , #magyar , #fantasyfoci Sziasztok! Peti és Bence érkezik! Szavazzatok, hogy Team Peti vagy Team Bence csapat lett e a...