Sziasztok!
Gergővel átbeszéltük a Week4 eseményeket, valamint WR-okat értékelünk, ki lenne Start,Pad vagy trade!
Sziasztok! Visszatértünk a 2. évadra: - Superbowl - Watson trade saga - Combine
Sziasztok! Megnéztünk pár újoncot, akik fantasy szempontból érdekesek lehetnek. Valamint egy Fórumozónak is segítettünk!
#magyar , #amerikaifoci , #nflcombine Lezárult az NFL Combine, Peti megosztja veletek a benyomásait!