Sziasztok! A rovatunk 3. epizódjában tovább nézzük, melyik csapatoknak nyílik vagy záródik az a bizonyos superbowl ablak!
Sziasztok! Matyi és Ádám jön egy fergeteges Week5 felvezetővel.
Sziasztok! Visszatekerjük az idő kerekét, és összegezzük, hogy mik is történtek fantasy szemmel az első héten. Mik voltak a legnagyobb meglepetések, miben tévedtünk és...
#magyar , #fantasyfootball , #amerikaifoci Sziasztok! Érkezik a Week 6 Start/Sit! Ne feledjétek, már lesz Bye Week és most nincsen London game!