Sziasztok! Sok nevet hallotunk már, de eljött az idő, hogy az FF csapata a bödön aljára is lenyúljon.
Sziasztok! A Fumble Forum csapata is már fáradt, így a szezon végével, de mélyre ástunk a tartalékokba és nekiugrunk a Week 14-nek
Sziasztok! Week2 Start and Sit Zsoltival!