Sziasztok! Week 10 start/sit, ahol egy Fórumozó volt a vendégünk!
Sziasztok! Megnéztük az FA és tradek után, hogyan változott a játékosok direkt és indirekt fantasy értéke.
Sziasztok! Gergővel egy technikai gondokkal átszőtt éjszaka után átbeszéltük a Week2 történéseket. A hanghibák miatt elnézéseteket kérjük!
Sziasztok! Week 12 nincsen bye week, erős fantasy hétre lehet számítani! Peti jön a Start/sit epizóddal!