Sziasztok! Ti mit gondoltok? Samuel, Renfrow, Hurt, Waddle, Ekeler. Egyszeri alkalom volt, vagy megbízható fantasy opciók?
Sziasztok! Picit késtek az utómunkák, de megjött Peti ls Matyi, akik nem tudnak eleget beszélni Stroudról, a 2022-es irányítókról, vagy a Texans Longhornsról!
Sziasztok! Sajnos technikai gondok hátráltattak minket egész héten, egy tökéletlen epizóddal jön Krissz, Bence, és Peti.
#amerikaifoci , #egyetemifoci, #nfl , #magyar , #fantasyfoci Sziasztok! Matyival és Bencével megyünk tovább az AFC-vel!