Zsolti és Bence már a rájátszásra készülve hozza a neveket!
Matyi és Peti jött, és hozza a Week1 benyomásokat. Az epizód végén sajnos jött egy kis hanghiba.
Sziasztok! Zsoltival jövünk a Week 11 Start/Sit epizóddal!
Bence és Peti egymásnak ugrott, hogy eldöntse, hogy az AFC vagy az NFC a jobb csoport.