#amerikaifoci , #egyetemifoci, #nfl , #magyar , #fantasyfoci Sziasztok! Peti, megnézte, hogy mi a helyzet az egyetemi foci területén. A draft után érdekesen alakulnak az erőviszonyok.
Sziasztok! Egy megcibált és egy eufórikus Peti jön a heti epizóddal.
Zsolti és Bence már a rájátszásra készülve hozza a neveket!
Pesszimista hangulatban telt az eheti adás: Bence és Peti azokat az NFL-csapatokat veszik górcső alá, akik a legtöbbet gyengültek a holtszezonban. Kiderül, kinek lett...