#amerikaifoci , #egyetemifoci, #nfl , #magyar , #fantasyfoci Sziasztok! Peti, megnézte, hogy mi a helyzet az egyetemi foci területén. A draft után érdekesen alakulnak az erőviszonyok.
Az FA már csendesedik, maradt a végére is pár érdekes igazolás, amit Matyi és Bence nézett át.
Szerettünk volna a 2020-as újoncokról fantasy szempontból beszélni, de mivel túl akartuk bonyolítani, egy aukciós mock draft lett a vége
R1 letudva, rögtön csapjunk is a lecsóba a 2. körrel! A mély merítés miatt rengeteg R1-es tehetség csúszott be ide. Jönnek az igazi Hall...