Kicsi szünet után visszatért, Bence, Zsolti és Matyi!
Sziasztok! Gergővel egy technikai gondokkal átszőtt éjszaka után átbeszéltük a Week2 történéseket. A hanghibák miatt elnézéseteket kérjük!
Zsolti és Bence már a rájátszásra készülve hozza a neveket!
Sziasztok! Matyi és Bence megnyitja a WildCard kört!