Kicsi szünet után visszatért, Bence, Zsolti és Matyi!
Sziasztok! Sok nevet hallotunk már, de eljött az idő, hogy az FF csapata a bödön aljára is lenyúljon.
#magyar , #fantasyfootball , #amerikaifoci Sziasztok! Érkezik a Week 6 Start/Sit! Ne feledjétek, már lesz Bye Week és most nincsen London game!
Sziasztok! Összegyűjtöttük megérzéseinket a draftra, és megvitattuk, hogy mennyire van esélye, hogy megtörténjen!