Kicsi szünet után visszatért, Bence, Zsolti és Matyi!
#amerikaifoci , #egyetemifoci, #nfl , #magyar , #fantasyfoci Sziasztok! Megjött Peti, Matyi és az ember akit nem kell bemutatni... a Week7 kimondott szavak visszaolvasása,...
#magyar, #amerikaifoci,#nfl Ádámnak nagyon megszaladt, és mentünk vele, egy nagyon formabontó, laza epizóddal jövünk! ARod, Lamar, Hall of Fame, AI, gender-elmélet minden volt.
Bence és Peti egymásnak ugrott, hogy eldöntse, hogy az AFC vagy az NFC a jobb csoport.