Sziasztok! Matyi és Bence megnyitja a WildCard kört!
Az FF is már készül a Po-ra, de még most is ajánlunk Stash játékosokat :D
Sziasztok! Mint minden évben, hozza Bence és a két Peti a WarRoom szimulációt!
Peti és Bence nekiugrott egy pocsék hétnek, aztán megnyitotta óriási lelkesedéssel a Week8-at.