Pesszimista hangulatban telt az eheti adás: Bence és Peti azokat az NFL-csapatokat veszik górcső alá, akik a legtöbbet gyengültek a holtszezonban. Kiderül, kinek lett végleg "kutya" a támadósora
#NFLOffseason, #AmerikaiFoci, #NFL, #NFLHUN, #hazai
Sziasztok! Indul a Week 12! #nfl,#fantasy,#magyar, #fumbleforum,#week11
Szerettünk volna a 2020-as újoncokról fantasy szempontból beszélni, de mivel túl akartuk bonyolítani, egy aukciós mock draft lett a vége
Sziasztok! Nagyon közelít az átigazolásoki időszak vége, és az események is felgyorsultak. Erről beszélgetett Bence és Peti.