Sziasztok! Gergővel egy technikai gondokkal átszőtt éjszaka után átbeszéltük a Week2 történéseket. A hanghibák miatt elnézéseteket kérjük!
Sziasztok! Indul a week4. Érintettük az IDP-t is. Robinson vonat robog tovább. Lamb éledezik. Kamara lerázza most a rozsdát? Pánikolhat a Raiders?
#amerikaifoci , #egyetemifoci, #nfl , #magyar , #fantasyfoci Sziasztok! A Büntető.com-tól beugrott hozzánk Peti, és átbeszéltünk pár játékost, akik most nagy elvárásokkal néznek szembe....
Bence, Matyi és Peti végignézte mind a 32 csapatot, hogyan teljesített a drafton. Hozzatok kaját és vizet, mert ez hosszú lesz!