Sziasztok Fórumozók!
Értékeltük a Week 5 eseményeit, volt bőven esemény Bell CUT, Prescott sérülés, és Alex Smith visszatért a pályára, valamint egyes játékosoknál megvizsgáltuk, hogy a tulajdonosoknak mennyire is kell pánikolni!
Sziasztok! A tavalyi WarRoom szimulációt megismételtük. Elég izgalmas lett, tele trade-del, és gondolatokkal! Gyertek!
#amerikaifoci , #egyetemifoci, #nfl , #magyar , #fantasyfoci Sziasztok! Peti, megnézte, hogy mi a helyzet az egyetemi foci területén. A draft után érdekesen alakulnak...
Egy megfáradt csapat, új erőt kapott, FF Krisztián bemutatkozik, azonnal egy SB felvezetővel.