Sziasztok Fórumozók!
Értékeltük a Week 5 eseményeit, volt bőven esemény Bell CUT, Prescott sérülés, és Alex Smith visszatért a pályára, valamint egyes játékosoknál megvizsgáltuk, hogy a tulajdonosoknak mennyire is kell pánikolni!
DeAndre Hopkins elment gyűrűért a Kc-be, ezekről és hasonló témákról beszélgetett Matyi és Peti
Sziasztok! Az FA után megnézzük a legjobb és legdühítőbb igazolásokat!
Sziasztok! Indul a week4. Érintettük az IDP-t is. Robinson vonat robog tovább. Lamb éledezik. Kamara lerázza most a rozsdát? Pánikolhat a Raiders?