Sziasztok Fórumozók!
Értékeltük a Week 5 eseményeit, volt bőven esemény Bell CUT, Prescott sérülés, és Alex Smith visszatért a pályára, valamint egyes játékosoknál megvizsgáltuk, hogy a tulajdonosoknak mennyire is kell pánikolni!
#amerikaifoci , #egyetemifoci, #nfl , #magyar , #fantasyfoci Sziasztok! Peti és Matyi jön a Week11 felvezetésével. Szenvedő csapatok, Újoncok értékelése és előzetes FF díjátadó!
Sziasztok! Érkezik a Week 5 start and sit epizód! Gergő és Csongor vár titeket!
Sziasztok! Mint minden évben, hozza Bence és a két Peti a WarRoom szimulációt!