Sziasztok!
Indul a Week 12!
#nfl,#fantasy,#magyar, #fumbleforum,#week11
Sziasztok! Mint minden évben, hozza Bence és a két Peti a WarRoom szimulációt!
Sziasztok! Nagyon közelít az átigazolásoki időszak vége, és az események is felgyorsultak. Erről beszélgetett Bence és Peti.
Sziasztok! Beosztottuk az AFC csapatokat 4 kategóriába! Várjuk a Ti listáitokat is!