Sziasztok!
Visszatértünk a 2. évadra:
- Superbowl
- Watson trade saga
- Combine
Sziasztok! Vendégünkkel áttekintettük a csapatok és az NFL működését és viszonyát.
Matyi és Peti jött, és hozza a Week1 benyomásokat. Az epizód végén sajnos jött egy kis hanghiba.
Sziasztok! Jön az NFC North, Lions útkeresés, Vikings feltámadás, Bears Trubisky 2.0, Packers na majd 2021-ban?