Elkezdtük áttekinteni az AFC East csaptait, merre mozdulhatnak az offseasonban!
Sziasztok! Gergővel egy technikai gondokkal átszőtt éjszaka után átbeszéltük a Week2 történéseket. A hanghibák miatt elnézéseteket kérjük!
Sziasztok! Krisz és Matyi hozza week14-et!
#amerikaifoci , #egyetemifoci, #nfl , #magyar , #fantasyfoci Sziasztok! Peti és Bence érkezik! Szavazzatok, hogy Team Peti vagy Team Bence csapat lett e a...