Az FA már a horizonton, készítettünk egy rendhagyó MockDraftot, ahol FA-kat válaszottunk.
#magyar , #fantasyfootball , #amerikaifoci Sziasztok! Érkezik a Week 6 Start/Sit! Ne feledjétek, már lesz Bye Week és most nincsen London game!
Sziasztok! Jövünk a heti Hadra vagy Padra epizóddal. Volt mit átbeszélni! Megjött a Swift breakout? Mike Williams WR1 szerepben? Jeudy lesz a wilson liebling?...
Sziasztok! Utolsó előtti epizódunk ebben az évadban! Sok sikert mindenkinek a PO-ban. A legfontosabb üzenetünk: A vezéreket kezdessétek!