Sziasztok! Sokaknak már ismerős lehet ez az epizód! Triókat néztünk, hogy kit Draftolnánk, tennénk Watch Listre, vagy esetleg hagynánk a Waiveren!
00:02:31 Murray/Prescott/Carr
00:14:36 CMC/Cook/Kamara
00:20:28 Aaron Jones/Barkley/Swift
00:25:28 Pittman/Evans/Waddle
00:31:25 Lamb/Samuel/Diontae Johnson
00:39:00 Ertz/Tonya/Njoku
00:45:12 Pitts/Kittle/Waller
Sziasztok! Top rookie-kat megnéztük, hogy fantasy szempontból milyen csapatban landolhatnak, és hol tudnának fantasy szempontból a legértékesebbek lenni, még a realitások keretein belül.
Egy éves draftciklust lezárása
Sziasztok! Ti mit gondoltok? Samuel, Renfrow, Hurt, Waddle, Ekeler. Egyszeri alkalom volt, vagy megbízható fantasy opciók?