Sziasztok!
Újra megnézzük melyik csapatoknak nyílik vagy záródik az a bizonyos superbowl ablak!
Sziasztok! A Fumble Forum csapata is már fáradt, így a szezon végével, de mélyre ástunk a tartalékokba és nekiugrunk a Week 14-nek
Sziasztok! A legtöbb ligában most kezdődött meg a PO, mindenkinek sok sikert! Lássuk mik a lehetőségeink. Zsoltival szétszedtük a match-upokat! #nfl,#fantasy,#magyar, #fumbleforum,#fantasyranking,#week15
Sziasztok! Utolsó előtti epizódunk ebben az évadban! Sok sikert mindenkinek a PO-ban. A legfontosabb üzenetünk: A vezéreket kezdessétek!