Sziasztok! Zsolti és Peti érkezik a Week 6 Hadra vagy Padra epizóddal!
Sziasztok! Zárjuk a front7-t
#magyar , #fantasyfootball , #amerikaifoci Sziasztok! Érkezik a Week 6 Start/Sit! Ne feledjétek, már lesz Bye Week és most nincsen London game!
Sziasztok! Jön Matyi és Peti. A Week4 hangulatának megfelelve, az Injury reporttal indítanak!