Sziasztok! Páros hét után mi is páros epizóddal jövünk! Megkerestük a legjobb WR párost a ligában, valamint a potenciális cseréket kerestünk a deadline előtt!
Bence és Peti egymásnak ugrott, hogy eldöntse, hogy az AFC vagy az NFC a jobb csoport.
Epizódunkban benéztünk az adatok mögé és megvizsgáltuk, hogyan is érdemes az űjoncok draftolálsához állni.
#magyar , #fantasyfootball , #amerikaifoci Sziasztok! Érkezik a Week 6 Start/Sit! Ne feledjétek, már lesz Bye Week és most nincsen London game!