Sziasztok!
Egy kis szünet után jöttünk vissza. Megnéztünk pár csapatot, ahol nem lehet mellenyúlni a fantasy játékosokkal!
#amerikaifoci , #egyetemifoci, #nfl , #magyar , #fantasyfoci Sziasztok! Peti, megnézte, hogy mi a helyzet az egyetemi foci területén. A draft után érdekesen alakulnak...
Sziasztok! Week3 start/sit!
Sziasztok! Ősrégi formátummal jövünk!