Sziasztok!
Kicsit megkésett epizóddal érkezünk! Week 8 után Bence és Zsolti megnézte a fantasy játékosokat, és elgondolkoztak, mit csináltak volna másképpen!
Sziasztok! Alakulnak a Depth chartok! Kirk, Bateman, Mitchell, Smith-Schuster...Van pár érdekes (első számú?) játékos, akikben nehéz látni, hogy mennyire lehet bízni
Bence és Peti egymásnak ugrott, hogy eldöntse, hogy az AFC vagy az NFC a jobb csoport.
Sziasztok! Zsolti és Gergő érkezik a Week4 Start/Sit fantasy játékosokkal!