Sziasztok!
Kicsit megkésett epizóddal érkezünk! Week 8 után Bence és Zsolti megnézte a fantasy játékosokat, és elgondolkoztak, mit csináltak volna másképpen!
#amerikaifoci , #egyetemifoci, #nfl , #magyar , #fantasyfoci Sziasztok! Megjött Peti, Bence és Matyi.
R1 letudva, rögtön csapjunk is a lecsóba a 2. körrel! A mély merítés miatt rengeteg R1-es tehetség csúszott be ide. Jönnek az igazi Hall...
Sziasztok! Megnéztünk pár újoncot, akik fantasy szempontból érdekesek lehetnek. Valamint egy Fórumozónak is segítettünk!