FF Peti a szezon után megcsinált egy Re-draft táblát!
Sziasztok! A futó pozíció egyre nehezebb, a committee szemlélet egyre több csapatnál jelenik meg. Ez nagyon befolyásolhatja a fantasy évünket!
Sziasztok! Utolsó előtti epizódunk ebben az évadban! Sok sikert mindenkinek a PO-ban. A legfontosabb üzenetünk: A vezéreket kezdessétek!
Sziasztok! Jön az NFC West, 49ers egészséges marad, a Cardinals veterán segítséggel támad, a Rams irányító upgrade, Seahawks boldoggá tudja tenni Wilson-t?