Sziasztok! Zsolti és Peti a draft után sem feküdtek vissza, 1 kávé és azonnal jött a reakció!
Sziasztok Fórumozók! Értékeltük a Week 5 eseményeit, volt bőven esemény Bell CUT, Prescott sérülés, és Alex Smith visszatért a pályára, valamint egyes játékosoknál megvizsgáltuk,...
Peti és Bence szerint Jeremiah Love a félisten, a többiek csak hasznos kiegészítők, erre számíthatunk egy gyenge a futóévben.
Egy éves draftciklust lezárása