#amerikaifoci , #egyetemifoci, #nfl , #magyar , #fantasyfoci Sziasztok! Bence és Zsolti alámerült az ADP-k világának, és felszínre hoztak nekünk pár érdekes picket a draft első 4 köréből!
Sziasztok Fórumozók! Értékeltük a Week 5 eseményeit, volt bőven esemény Bell CUT, Prescott sérülés, és Alex Smith visszatért a pályára, valamint egyes játékosoknál megvizsgáltuk,...
Sziasztok! jönnek az EDGE játékosok!
Sziasztok! Matyi, Bence és Peti jönnek a védőkkel, és folytatjuk a második és harmadik nagy tehetségeivel!