Sziasztok! Week2 reakció, új rovatokkal!
#amerikaifoci , #egyetemifoci, #nfl , #magyar , #fantasyfoci Sziasztok! Technikai gondjaink még nem szüntek meg, de sikerült ideiglenesen megoldani. Visszatértünk és Bence, Matyi és...
Matyi és Bence nekiugrott az örületes Week2-nek!
Sziasztok! Ádám a Hail Maryből hozta a Power Rankinget, Peti pedig a prospecteket! Jöhet a 2. rész!