Sziasztok! Week2 reakció, új rovatokkal!
Érkezik egy klasszikus epizód, a régi motoros hallgatók pontosan tudják, hogy mire számíthatnak. Petinél a technika ördöge picit most megjelenet.
Utolsó Hadra vagy Padra epizód! Sok sikert a döntőkhöz minden Fórumozónak!
Sziasztok! Peti csinált egy káosz mockdraftot! Trade és meglepő választások!