Sziasztok! Technikai gondokkal tele, de csak sikerült megnézni a legjobb fantasy dinasztia célpontokat!
Sajnos a technika ördöge megviccelt minket. Ádám és Peti értékelte az NFC és AFC döntőket, valamint írtak egy SuperBowl Scriptet.
Sziasztok! Matyi és Peti már PO lázban!
#amerikaifoci , #egyetemifoci, #nfl , #magyar , #fantasyfoci Sziasztok! Peti és Matyi érkezik! Beszéltünk szabadügynökökről, formaidőzítésről, és a College Playoffról.