Sziasztok! Nem rossz taktika egy csapatból több játékost kezdetni, vagy draftolni. Milyen lehetőségeink vannak?
Sziasztok! Megérkezett a Week 2 fantasy elemzésünk! Sok sikert mindenkinek a hétvégéhez!
Az FF is már készül a Po-ra, de még most is ajánlunk Stash játékosokat :D
Sziasztok! Jövünk egy új Mock Draft-tal, így hogy közeledik az egyetemi szezon vége. A hanghibákért elnézést kérünk!