Sziasztok! Beosztottuk az NFC csapatokat 4 kategóriába! Várjuk a Ti listáitokat is!
#magyar, #amerikaifoci,#nfl Ádámnak nagyon megszaladt, és mentünk vele, egy nagyon formabontó, laza epizóddal jövünk! ARod, Lamar, Hall of Fame, AI, gender-elmélet minden volt.
Sziasztok! Jön az AFC West Von Miller trade lehetőséggel, Herbert robbant e újra, Gruden projekt tovább pörög, és persze egy potenciális dinasztiával?
Sziasztok! Krisz, Bence és Peti megnézte, hogy mi történt az FA első napjaiban.