Sziasztok!
Ádám a Hail Maryből hozta a Power Rankinget, Peti pedig a prospecteket!
Sziasztok! Vége a Superbowl-nak és ezzel együtt a 9. FF évadnak is. Értékeltük az SB-t, az évet, és magunkat is! köszönjük, hogy velünk voltatok!
Bence és Peti egymásnak ugrott, hogy eldöntse, hogy az AFC vagy az NFC a jobb csoport.
Sziasztok! Játékos triokat készítettünk, és válaszottunk, kit draftolnánk, kin várnánk ki és kit mellőznénk!